سعی ما بر این است که از یک سو دانش مدیریت و از سوی دیگر دانش مهندسی را درون مجموعه نهادینه کنیم تا تبدیل به برندی فعال و پیشرو در ذهن مشتریان خود شویم

بهره‌گيري از ظرفيت رسانه‌ها در ارتقاي فرهنگ ايمني و كاهش سوانح رانندگي

مشاور رياست سازمان و مدير روابط عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي ، طي سفر به استان‌ هاي خراسان‌ شمالي ، خراسان‌ رضوي و خراسان‌ جنوبي و ديدار با مراكز صدا و سيماي استاني و اصحاب رسانه، بر بهره‌گيري از ظرفيت رسانه‌ها در ارتقاي فرهنگ ايمني و كاهش سوانح جاده‌اي تاكيد كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان راهداري و حمل ونقل جاده‌اي، منصور فخاران مشاور رياست و مدير روابط عمومي اين سازمان، طي نشست‌هاي جداگانه با مديركل صدا و سيماي مركز استان‌هاي ياد شده، اظهار داشت: خدمات سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي به صورت شبانه روزي به كاربران ارائه مي‌شود كه به واسطه وسعت كار در اين حوزه ، چالش‌هايي هم در خدمات‌رساني به كاربران وجود دارد.

اين گزارش حاكي است منصور فخاران در بخش ديگري از برنامه‌هاي اين سفر، با مدير و اعضاي خانه مطبوعات استانهاي ياد شده ديدار و گفت و گو كرد. وي افزود: رويكرد ما در فعاليت رسانه‌اي و اطلاع‌رساني، شفاف‌سازي و بيان واقعيت‌ها به مخاطبان است كه خوشبختانه در اين ارتباط ادارات كل استان‌ها با رسانه‌ها فضاي خوبي فراهم است.

براساس اين گزارش، مشاور رياست و مدير روابط عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي ، هم‌چنين با مدير روابط عمومي استانداري، استان‌هاي خراسان‌شمالي، خراسان‌رضوي و خراسان‌جنوبي طي نشست‌هاي جداگانه، بر نقش موثر و سازنده‌ي روابط عمومي‌ها در اميد‌افزايي به جامعه مخاطبان تاكيد نموده و از توان رسانه‌ها در اطلاع‌رساني اقدامات و فعاليت‌هاي انجام شده در سازمان‌ها به مردم به عنوان ابزار مهم روابط عمومي‌ها ياد كرد.

گفتني است، در پايان هر يك از نشست‌هاي ياد شده ، با اهداي لوح تقدیر از خدمات ارزنده مركز صدا و سيماي استان، خانه مطبوعات، روابط عمومي استانداري‌ها تقدير به عمل آمد.

شايان ذكر است، منصور فخاران در اين سفر، در نشست شوراي معاونين ادارات كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان‌ها خراسان‌شمالي، خراسان‌رضوي، و خراسان‌جنوبي حضور يافت و با تاكيد بر بهبود فرآيند و سرعت ارتباطي و اطلاع رساني با مردم، تعامل با رسانه‌ها را يكي از ابزارهاي مناسب براي دستيابي به اهداف سازماني و ارتقاي رضايت‌مندي مخاطبان دانست.
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1398/05/10

دیدگاه خود را بنویسید